Lemmik jõululaule suurt inglise keelt kõnelevates riikides ümber maailma
– Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Suurbritannia, Inglismaa, Šotimaa ja Wales, UK – Suurbritannia, Ameerika Ühendriigid – USA

Inglid kuulsime High
Ära Seimi
Blue Christmas
Deck the Halls
Esimese Noel,
Mine ütle seda Mountain
Hea Christian Men, Rejoice
Hark! Herald Angels Sing
Olete ise Merry Little Christmas
Here comes Santa Claus
I’ll Be Home jõulud
See tuli Midnight Clear
Jingle Bells
Joy Maailma
Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
Little Drummer Boy,
O Jõulupuu
O Come, kõik te Ustav
O Holy Night
O Little Town of Bethlehem
Silent Night
Silver Bells
Esimese Noel
Me Three Kings
Me soovime teile Häid jõule
Mida laps see on?
White Christmas
Winter Wonderland

Veel hiljuti populaarne jõululaule, sageli tutvustatakse läbi kile või muu meelelahutus keskmise, on konkreetselt umbes jõule, kuid tavaliselt ei varjamatult religioosse ja seega ei kvalifitseeru jõululaule. Archetypal näide on 1942’s “White Christmas”, kuigi paljud teised puhkus laulud on saanud aastaringse lemmikud Ameerika Ühendriigid, nagu Gene Autry on “Rudolph Red ninaga põhjapõder”.

Most-läbi “puhkus” laulud

Vastavalt American Society of Heliloojad, autorite ja kirjastajate, on järgmised Top 25 kõige enam läbi “puhkus” laulud on kirjutanud ASCAP liikmete esimese viie aasta 21. sajandil. Loetelu ei sisalda laulud välja autoriõigus (nagu “Jingle Bells”) või kirjaliku liikmete Broadcast Music, Incorporated, tuntud BMI.

1. “Christmas Song” (Kastanid Röstimine on lahtise tule) – Mel Tormé, Robert Wells
2. “Santa Claus on tulemas Town” – Fred Coots, Haven Gillespie
3. “Have Yourself Merry Little Christmas” – Ralph Blane, Hugh Martin
4. “Winter Wonderland” – Felix Bernard, Richard B. Smith
5. “White Christmas” – Irving Berlin
6. “Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!” – Sammy Cahn, Jule Styne
7. “Rudolph Red ninaga põhjapõder” – Johnny Marks
8. “Jingle Bell Rock” – Joseph Carleton Beal, James Ross Boothe
9. “I’ll Be Home jõulud” – Walter Kent, Kim Gannon, Buck Ram
10. “Little Drummer Boy” – Katherine K. Davis, Henry V. Onorati, Harry Simeone
11 “. Saanimatk” – Leroy Anderson, Mitchell Parish
12 alusel. “See on kõige Wonderful Time of the Year” – Edward Pola, George Wyle
13. “Silver Bells” – Jay Livingston, Ray Evans
14. “Rockin ‘Around Christmas Tree” – Johnny Marks
15. “Feliz Navidad” – José Feliciano
16. “Blue Christmas” – Billy Hayes, Jay W. Johnson
17 “. Frosty Snowman” – Steve Nelson, Walter E. Rollins
18. “Holly Jolly Christmas” – Johnny Marks
19. “Nägin Emme Kissing Santa Claus” – Tommie Connor
20. “Here comes Santa Claus” (paremale alla Santa Claus Lane) – Gene Autry, Oakley Haldeman
21. “It’s hakanud otsima palju nagu jõulud” – Meredith Willson
22 “. (Ei ole Place Like) Kodu Holidays” – Bob Allen, Al Stillman
23. “. Carol of Bells” – Peter J. Wilhousky, Mykola Leontovich
24. “Santa Baby” – Joan Ellen Javitsi, Philip Springer, Tony Springer
25. “Wonderful jõuludel” – Paul McCartney
26. “Happy Xmas (War on läbi)” – John ja Yoko, Plastic Ono Band koos Harlem Ühenduse Meeskoor
“Sest ameeriklased ja paljud teised kogu maailmas, need klassikalised sõnad ja meloodiad on lahutamatud tähistamine pühade – heledaks elab aasta aasta järel, ning mis toimib nurgakivi ASCAP repertuaar.”

Marilyn Bergman, ASCAP President ja ChairmanOf Neist vanim laulud on “Santa Claus on tulemas Town” ja “Winter Wonderland”, mis mõlemad olid avaldatud 1934. Uusim laul on Mark Lowry’s “Mary, kas teadsite,” alates 1984. Laulud tutvustatakse läbi algatusel pilte top 25 on: “White Christmas” Holiday Inn (1942), “Have Yourself Merry Little Christmas” Meet Me St Louis (1944) ja “Silver Bells” The Lemon Drop Kid (1950).

Johnny Marks on kolm top jõululaule, kõige tahes kirjanik-“Rudolph Red ninaga põhjapõder”, “Rockin ‘Around Jõulupuu” ja “Holly Jolly Christmas”. Kõige registreeritud jõulud laul on “White Christmas” tublisti üle 500 versioonid kümnete keelte.

Kuigi ASCAP nimekiri on suhteliselt populaarne Ühendkuningriigi ja Iirimaa, on see siiski suures osas varjutanud kogumise skeem tabamust registreeritud pakkumine tuleb kroonitud UK jõulud number üks 1970ndatel ja 80ndatel. Valdav enamus neid laule mängitakse tugevalt, et pool või uudsuse tunne ning olid registreeritud kõiki kunstnikke suurte globaalsete tähte, kunstnikud, kes olid nautida suurt edu UK ajal, ansamblid, mis muidu viskas vaid käputäis alaealine tabamust ja vastuvõtva uudsuse tegusid, mis registreeritakse ainult üks laul. Need laulud on läinud domineerima Ühendkuningriigi ja Iirimaa Jõulumuusika traditsioone ja on suures osas varjutanud oma sageli vähem poole suunatud ASCAP laule, kuigi Paul McCartney imeline jõuluajal on suutnud span mõlemas grupis.

Vastavalt 2007 küsitluses, UK populaarseim Christmas song on Merry Xmas Everybody poolt Slade, bänd, kes olid uskumatult populaarsed 1970.

Vastu Jõulumuusika
Palju sellest, mis on tuntud Jõulumuusika täna võeti vastu muusika loodi algselt muul eesmärgil. Tagasiulatuvalt neid rakendati jõulud, või tuli seostada puhkus mingil moel.

Paljud ilmalikud laulud peetakse “Christmas” laulud tõttu aeg aastas nad on sageli kuulnud või laulnud, kuigi kunagi viitavad midagi puhkusel. Need laulud sisaldavad lemmikud nagu “Winter Wonderland”, “Let it Lumi” ja “Baby, It’s külm”. “Saanimatk” ‘s standard lyrics mainida ei jõulupidu kuid sünnipäevapidu. Nüüd tohutult populaarne jõulud standard “Jingle Bells” oli algselt kirjutatud, et tähistada Tänupüha.

Paljud neist lauludest jagunevad üldnimetuseks “talvel” klassifitseerimist, kuna nemad tegelevad ole jõulud värvinguga üldse. Populariseerida talve-teemastatud laul, eriti Ameerika Ühendriikides, ilma et oleks pidada “Jõulud” laulu, oleks raske. Tegelikult talve-teemastatud laulud ei ole üldiselt mängitakse raadios USAs jooksul suurema osa talvel pärast jõulud on lõppenud, on teravas vastuolus nende kolleegid, suve hitid, kes saavad airplay kogu hooaja. Nad võivad saada piiratud raadio airplay mõnede jaamade, eriti pärast märkimisväärset lumi sündmus.

Ühendkuningriigis sõnad “Christmas number üks” ja “Jõulud number kaks singel” tähistab laulud vabastatakse kogu aeg jõulupühi ja et jõuda tippu UK Singles Chart. Kuigi mõned neist lauludest kipuvad töötama koos jõulude või pühade, näiteks ühingu kipub olema palju lühem elas üle rohkem traditsiooniliselt teemastatud jõululaule nagu “Merry Xmas Everybody”, “I Wish Võiks jõulud Everyday “,” Puuvõõrik ja vein “ja” Merry Christmas Igaühel “ning laule võib olla midagi pistmist jõulude või isegi talvel. Mõned laulud on” Tweaked “, et muuta need rohkem seotud jõuludega. See on peaaegu eranditult Briti kultuuriline nähtus, ja mõned märkimisväärsed näited Band Aid’s “Kas nad teavad, It’s Christmas?”, John Lennon’s “Happy Xmas (sõda on lõppenud) ja Wham!” s “Last Christmas”. Kuna debüüt teleseriaali X Factor, mis lõpeb detsembris, debüüt laulu, et seeria “võitja üldiselt on vabastatud ajal soodustab see muutub jõulude number üks, ja enamik laule ei ole seotud jõuludega. (vastuseks, aastal 2009, laul Rage Against Machine pealkirjaga “Killing Name” edutati kaudu Internet kampaania, et jõulude number üks positsiooni väljendada eesmärgiga ennetada võitja X Factor alates saavutamiseks ametikohale. seotud kampaania eesmärk on edendada John Cage on vaikne “4’33” “, et jõulud number üks kohapeal.

Nähtus ei piirdu populaarne muusika: klassikaline muusika, liiga, on vastu võetud jõulud canon. Tšaikovski ballett “Pähklipureja” koosneb komplekt ilmalik orkestriteosed tihti läbi jõuluajal. Võib-olla kõige kuulsam Jõulumuusika kõik, Händeli “Messias”, kirjutati lihavõtted tulemuslikkuse 1742 Iirimaal ning läbi alates 1750 kuni Händeli surma leidlaps Haigla orbudele ümber lihavõttepühadel.

Uudsus laulud
Teine vorm populaarne jõulud laul on need, muusikaline Paroodiad toimub üksnes koomiline mõju, tavaliselt on liigitatud kui “uudsus laulud”. Need ulatuvad need laulnud lapsed, või suures osas nende nautimine, neile, kellel selgelt täiskasvanud teema.

Alaealiste
“All I Want jõuludeks on minu kaks eesmist Hambad” kirjutas Donald Yetter Gardner 1944 ja kehtestati Spike Jones ja tema City Slickers 1948.
“Ma nägin Emme Kissing Santa Claus” laulis 13-aastane Jimmy Boyd 1952.
“I Want Jõehobu jõulud” kirjutas John Rox ja läbi 10-aastane Gayla Peevey 1953.
“Nuttin” For Christmas “Art Mooney ja Barry Gordon, kes oli seitse aastat vana, kui ta laulis laulu 1955.
“Vöötorav Song (jõulud Ära jää hiljaks)” laulis Alvin ja koopaoravad 1958.
“Monster’s Holiday” registreeritud Bobby “Boris” Pickett, kirjutas Paul Harrison, vabastatakse detsember 1962.
“Sa oled tähendama ühte hr Grinch” algselt tehtud 1966 cartoon erilist Kuidas Grinch varastas jõulud. Sõnad kirjutas Dr Seuss, muusika oli Albert Haagis ning lyrics täitis Thurl Ravenscroft. Palju erinevaid versioone on registreeritud alates.
“Snoopy’s Christmas” läbi Royal Guardsmen 1967; järelmeetmete oma varasema laulu “Snoopy Vs. Red Baron” registreeritud 1966.
Täiskasvanud
“Vanaema Got sõidetakse Põhjapõder” Elmo ja Patsy, mis tuli välja aastal 1979.
“Rusty Chevrolet” Da Yoopers 1987, paroodia Jingle Bells.
“Santa Claus ja tema vana leedi” registreeritud Cheech ja Chong 1971.
“Christmas Carol” Tom Lehrer, paroodia jõululaule tahab näidata tõelise Jõulud – ärivaim.
“Roheline Chri $ TMA $, samamoodi-teemastatud paroodia by Stan Freberg.
“Ära lase mind Santa” ilmus The Killers 2007, millest on kasu eri AIDS heategevusorganisatsioonid.
“Jõulupuu” by Lady Gaga featuring Space Cowboy ilmus 2008.
Arvukad “kaksteist päeva Christmas” Paroodiad, sealhulgas üks neist Bob ja Doug McKenzie (Rick Moranis ja Dave Thomas), mis tuli välja aastal 1982, ja teisele, a capella grupp Straight nr Chaser mis võeti esmakordselt läbi 1997.
“Once Upon Christmas”, mille helilooja Robert Maitland vabastati 2010, featuring Cariss Crosbie, pöörates seoses jõulude stiilis Motown ja Phil Spector. ”
Arv jõulud uudsuse laulud on nii tohutu, et raadio vastuvõtva dr Demento pühendab kogu kuu nädalas kahe tunni episoode formaadis igal aastal ja uudsuse laulud saavad sageli taotlusi kell raadiojaamade üle kogu riigi.
Mis oli odavaim tasuta kuul boutique tasuta wifi ärikeskus, bassein ametlik veebilehekülg? Kui kuulata loe kommentaare ja broneeri juba täna suur klubi ja suur väärtus. Miks ei saa meie groupon kuponge parim hind garanteeritud? Kui saate salvestada suur kell ametlik kodulehekülg tasuta odavad eelarve tehingutest. Kes ei saada parima hinnaga allahindlust kupong tasuta nädalal tasuta prooviperiood liikmeks. Kuidas saada kuni 50% off taskukohaste hindadega suur väärtus!

Lemmik jõululaule suurt inglise keelt kõnelevates riikides ümber maailma | 2010 | 2017

Comments are closed.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.