האהוב חג המולד שירים של המדינות הגדולות דוברי אנגלית ברחבי העולם
  – אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה סקוטלנד אנגליה, וויילס, בבריטניה – בריטניה, ארצות הברית – ארצות הברית

מלאכים שמענו על High
משם באבוס
כחול המולד
Deck The Halls
נואל הראשון,
ללכת לספר זה על ההר
הנוצרים אנשים טובים, גילי
Hark! The Herald Angels Sing
את עצמך חג שמח ליטל
הנה בא סנטה קלאוס
אני אהיה בבית לחג המולד
זה בא עם חצות ברורה
ג ‘ינגל בלז
שמחה לעולם
שיירד שלג! שיירד שלג! שיירד שלג!
Little Boy המתופף,
הו עץ חג המולד
הו, בוא, כל המאמינים יה
O Holy Night
עיירה קטנה O של לחם
לילה שקט
Silver Bells
נואל ראשון
אנחנו שלושה מלכים
אנו מאחלים לכם חג שמח
מה הילד הזה?
חג מולד לבן
חורף הפלאות

יותר פופולרי לאחרונה שירי חג המולד, הציג לעתים קרובות דרך הסרט או בינוני בידור אחרים, הן באופן ספציפי על חג המולד, אבל הם בדרך כלל לא דתיים מובהקים, ולכן אינם זכאים כמו מזמורי חג המולד. הדוגמה הארכיטיפית היא של 1942 “חג מולד לבן”, למרות שרבים שירי חג אחרים הפכו למועדפים שנתי בארצות הברית, כגון ג ‘ין אוטרי של “רודולף אדום האף איל”.

                                                  רוב-ביצע שירים “החג”
 
על פי האגודה האמריקאית של מלחינים, סופרים ומוציאים לאור, להלן Top 25 ביותר שבוצעה “חופשה” השירים נכתבו על ידי חברי ASCAP במשך חמש השנים הראשונות של המאה ה -21. הרשימה אינה כוללת שירים מתוך זכויות יוצרים (כמו “ג ‘ינגל בלז”) או שנכתב על ידי חברי שידור מוסיקה, Incorporated, המכונה BMI.

1. “שיר חג המולד” (ערמונים צלייה על אש פתוחה) – מל טורמה, וולס רוברט
2. “סנטה קלאוס מגיע לעיר” – Coots פרד, גילספי הייבן
3. “לעצמך חג המולד הקטן מרי” – בליין ראלף, מרטין יו
4. “הפלאות” חורף “- ברנרד פליקס, ריצ ‘רד סמית
5. “חג מולד לבן” – ברלין אירווינג
6. “שיירד שלג! שיירד שלג! שיירד שלג!” – כאהן סמי, Styne Jule
7. “רודולף איל אדום חוטם” – מרקס ג ‘וני
8. “בל ג ‘ינגל רוק” – קרלטון Beal יוסף, ג’ יימס רוס בות
. 9 “אני אהיה בבית לחג המולד” – קנט וולטר, Gannon קים, רם באק
10 “הילד המתופף הקטן” -. דייויס ק קתרין, הנרי החמישי Onorati, Simeone הארי
11. “מזחלת רייד” – אנדרסון לירוי, פאריש מיטשל
12. “זה זמן נפלא ביותר של השנה” – פולה אדוארד, ג ‘ורג’ Wyle
13. “Silver Bells” – ג ‘יי ליווינגסטון, אוונס ריי
14 “Rockin ‘סביב עץ חג המולד” -. מארקס ג’ וני
15. “Feliz Navidad” – חוסה פליסיאנו
16. “חג כחול” – בילי הייס, ג ‘יי וו ג’ ונסון
17 “איש השלג פרוסטי” -. נלסון סטיב, וולטר E. רולינס
18 “A Christmas ולי הולי” -. מארקס ג ‘וני
19. “ראיתי אמא נשיקות סנטה קלאוס” – קונור טומי
. 20 “הנה בא סנטה קלאוס” (מימין למטה ליין סנטה קלאוס) – אוטרי ין, הולדמן אוקלי
. 21 “זה מתחיל להיראות הרבה כמו חג המולד” – ווילסון מרדית
22. “(אין מקום כמו) דף הבית של חגים” – אלן בוב, אל סטילמן
23. “קרול של פעמונים” – פיטר ג ‘Wilhousky, Leontovich מיקולה
24 “בייבי סנטה” -. יעבץ אלן ג ‘ואן, שפרינגר פיליפ, שפרינגר טוני
25 “חג המולד נהדרת” -. פול מקרטני
26. “חג שמח (המלחמה נגמרה)” – ג ‘ון ויוקו, פלסטיק אונו בנד עם הקהילה הארלם ומקהלת
“עבור אמריקנים רבים אחרים ברחבי העולם, אלו מילים קלאסי מנגינות הם חלק בלתי נפרד מן החגיגה של החגים – התבהרות חייהם שנה אחרי שנה, ושימש כאבן פינה של הרפרטואר ASCAP.”

מרילין ברגמן, ASCAP נשיא ChairmanOf האלה, את השירים העתיקים ביותר הם “סנטה קלאוס מגיע לעיר” ו “חורף הפלאות” שבו היו שני שפורסם בשנת 1934. השיר החדש הוא מארק לורי של “מרי, אתה יודע” משנת 1984. שירי הציג באמצעות סרטי קולנוע ב 25 בראש הם: “חג מולד לבן” של הולידיי אין (1942), “את עצמך קצת חג מולד שמח” מתוך “פגוש אותי בסנט לואיס (1944),” סילבר פעמונים “ב צניחה לימון קיד (1950).

ג ‘וני מרקס יש שלושה שירים העליון המולד, ביותר עבור כל סופר “רודולף אדום האף איל”, “Rockin’ Around את עץ חג המולד”, ו “A Christmas הולי העליז”. ללא ספק השיר הקליט ביותר חג המולד הוא “חג מולד לבן” עם למעלה מ 500 גרסאות בעשרות שפות.

בעוד רשימת ASCAP פופולרי יחסית בבריטניה ואירלנד, הוא נשאר בצל במידה רבה על ידי אוסף של להיטים תרשים רשמה במטרה להיות מוכתר אחד המולד בבריטניה מספר אחת במהלך 1970 ו -80. הרוב המכריע של השירים האלה שיחק בכבדות להרגיש המפלגה או חידוש ו נרשמו על ידי מגוון רחב של אמנים מן הכוכבים הגדולים בעולם, אמנים שהיו נהנים להצלחה גדולה בבריטניה באותה תקופה, להקות כי אחרת הבקיע רק קומץ של קטין להיטים וכן שורה של פעולות החידוש כי נרשם רק שיר אחד. שירים אלה עברו על מנת להשתלט על בריטניה ואירלנד מסורות המוסיקה של חג המולד ויש לי בצל בעיקר צד לעתים קרובות פחות שלהם חוקיים שירים ASCAP, למרות המולד נהדרת של פול מקרטני הצליח span שתי הקבוצות.

על פי סקר 2007, הפופולרי ביותר בבריטניה שיר חג המולד הוא חג המולד כולם על ידי סלייד, להקה שהיו פופולריים מאוד בשנות ה -1970.

 אימצה מוסיקה חג המולד
הרבה מה שמכונה מוסיקה חג המולד היום אומצה מן המוסיקה בתחילה נוצר למטרות אחרות. בדיעבד אלו יושמו חג המולד, או בא להיות מזוהה עם החג בדרך כלשהי.

שירים חילוניים רבים נחשבים “חג המולד” שירים בשל הזמן של השנה הם שמעו לרוב או מושר, למרות שמעולם לא הזכיר שום דבר על החג. שירים אלה כוללים מועדפים כגון “חורף הפלאות”, “תן לזה שלג”, ואת “בייבי, קר בחוץ”. “מזחלת רייד” של מילים סטנדרטיות להזכיר לא מסיבת חג המולד, אך מסיבת יום הולדת. הסטנדרט כיום הרבה מאוד פופולרי המולד “ג ‘ינגל בלז” נכתב במקור כדי לחגוג חג ההודיה.

רבים מהשירים האלה נופלים הסיווג “חורף” גנרית, כפי שהם לשאת שום קונוטציה חג בכלל. כדי פופולרי חורף, נושא השיר, בעיקר בארצות הברית, בלי היותו נחשב שיר “חג המולד”, יהיה קשה. למעשה, שירי חורף, נושאים בדרך כלל לא שיחק ברדיו בארה”ב במהלך החלק הגדול של החורף, לאחר עונת חג המולד הסתיים, בניגוד בולט עמיתיהם, להיטים הקיץ, אשר מקבל השמעות לאורך כל העונה שלהם. הם עשויים לקבל השמעות ברדיו מוגבלת על תחנות מסוימים, במיוחד לאחר אירוע שלג משמעותי.

בבריטניה, במונחים של “חג המולד אחד מספר אחד” ו “מספר חג שני יחיד” שירים לציין שוחרר סביב הזמן של חג המולד, וכי להגיע לפסגה של טבלת סינגלים של בריטניה. אמנם חלק מהשירים האלה נוטים לפתח בשיתוף עם המולד או עונת החגים, כגון האגודה נוטה להיות קצר הרבה יותר חי מאשר את השירים נושאים יותר מסורתי חג המולד כמו “כולם חג מולד שמח”, “הלוואי שזה יכול להיות כל יום חג “,” הרנוג יין “ו” “חג מולד שמח כולם”, ואת השירים אולי אין לי מה לעשות עם חג המולד או אפילו בחורף. חלק מהשירים יהיה “צבט” כדי להפוך אותם נוספות הקשורות לחג המולד. זה באופן כמעט בלעדי בריטי תופעה תרבותית, וכמה דוגמאות מפורסמות כוללות בנד של סיוע “האם הם יודעים שזה חג המולד?”, ג ‘ון לנון “חג שמח (המלחמה נגמרה)”, ו Wham! של “בחג המולד האחרון”. מאז הבכורה של סדרת הטלוויזיה The X הגורם, אשר מסתיים בחודש דצמבר, את השיר הבכורה של הזוכה כי “הסדרה בדרך כלל הוא שוחרר בזמן תורמת זה הופך את מספר המולד אחד, ואת רוב השירים הם קשורות לחג המולד. (בתגובה, בשנת 2009, שיר על ידי Rage Against the Machine “זכאי” Killing בשם “קודמה, באמצעות קמפיין אינטרנט, את העמדה מספר אחת המולד במטרה מפורשת למנוע המנצח של פקטור X מן להשגת בהודעה. בקמפיין הקשורות מבקשת לקדם את ג ‘ון הכלוב של שקט “4’33” “ל מספר אחד נקודה המולד.

התופעה אינה מוגבלת המוזיקה הפופולרית: מוסיקה קלאסית, מדי, אומצה לקאנון המולד. הבלט “מפצח האגוזים” של צ ‘ייקובסקי כוללת סדרה של יצירות תזמורתיות החילונית הופיעה לעתים קרובות בחג המולד. אולי המוזיקה המפורסם ביותר של כל חג, של הנדל “המשיח”, נכתב עבור ביצועים הפסחא בשנת 1742 באירלנד, וביצע מ 1750 עד מותו של הנדל עבור החולים אסופי ליתומים סביב הפסחא.

 חידושי שירים
צורה נוספת של שיר חג המולד הפופולרי הם אלה פרודיות מוסיקלי ביצע אך ורק אפקט קומי, מסווגים בדרך כלל כמו “שירים חידוש”. אלה נעות בין אלה ששרו ילדים, או בעיקר בשביל ההנאה שלהם, לאלה עם נושא בוגר מובהק.

 ילדותי
“כל מה שאני רוצה לחג המולד הוא שני שלי קבלה שיניים” שנכתב על ידי דונלד Yetter גרדנר בשנת 1944 והציג ידי ספייק ג ‘ונס Slickers העיר שלו בשנת 1948.
“ראיתי אמא נשיקות סנטה קלאוס” מושר על ידי 13-בת ימי בויד בשנת 1952.
“אני רוצה היפופוטם לחג המולד” נכתב על ידי ג ‘ון רוקס ובביצוע 10 בן Gayla Peevey בשנת 1953.
“Nuttin” לחג המולד “על ידי אמנות מוני ובארי גורדון, שהיה בן שבע כשהוא שר את השיר בשנת 1955.
“שיר Chipmunk (חג המולד אל תאחר)” מושר על ידי אלווין והצ ‘יפמאנקס בשנת 1958.
“חג מפלצת של” נרשמו על ידי בובי “בוריס” פיקט, שנכתב על ידי פול הריסון, שוחררה בדצמבר 1962.
“אתה אומר אחד, מר Grinch” נעשה במקור עבור קריקטורה 1966 המיוחד איך גנבו Grinch המולד. המילים נכתבו ע”י ד”ר סוס, המוסיקה הייתה על ידי אלברט האג, ואת המילים בוצעו על ידי Thurl Ravenscroft. גרסאות שונות רבות נרשמו מאז.
“חג המולד של סנופי” המבוצעת על ידי המשמר המלכותי בשנת 1967; מעקב לשיר קודם שלהם “. סנופי נגד הברון האדום” נרשמה בשנת 1966.
 בוגר
“סבתא נדרס על ידי איל” על ידי אלמו & פטסי אשר יצא בשנת 1979.
“ראסטי שברולט” על ידי דה Yoopers בשנת 1987, פרודיה של ג ‘ינגל בלז.
“סנטה קלאוס הזקנה שלו” נרשמו על ידי צ ‘יץ’ ו צ ‘ונג בשנת 1971.
“מזמור לחג המולד” של טום לרר, פרודיה של מזמורי חג המולד שהתיימר להציג את הרוח האמיתית של חג המולד – רוח מסחרית.
“גרין Chri $ $ TMA, פרודיה דומה, נושאים על ידי סטן Freberg.
“אל תירו בי סנטה” שוחרר על ידי הרוצחים בשנת 2007, לטובת ארגוני צדקה שונים איידס.
“עץ חג המולד” של ליידי גאגא שמציעות שטח קאובוי שוחרר בשנת 2008.
רבים “שנים עשר ימי חג המולד” פרודיות, כולל אחד על ידי בוב ודאג מקנזי (ריק Moranis ודייב תומאס) אשר יצא בשנת 1982, ועוד על ידי קבוצה קאפלה סטרייט לא מסרק, אשר הוצג לראשונה בשנת 1997.
“Once Upon A Christmas” מאת המלחין רוברט מייטלנד שוחרר בשנת 2010, ובו Cariss קרוסבי, לשלם בגין בסגנון חג המולד של מוטאון ו פיל ספקטור. ”
מספר שירי חג המולד חידוש עצום כל כך לארח הרדיו ד”ר Demento מקדיש חודש שלם של פרקים של שעתיים לשבוע כדי לעצב את כל השנה, ואת השירים חידוש לקבל בקשות תכופות בתחנות הרדיו ברחבי הארץ.
מה היה חודש חינם הזול עם בוטיק חינם למרכז העסקים WiFi ובריכת באתר הרשמי? איפה להקשיב לקרוא ביקורות הספר היום למועדון גדול ערך רב. מדוע לא לקבל קופונים groupon שלנו הכי טוב שיעורי מובטחת? כאשר אתה יכול לשמור גדול באתר הרשמי עם חופשי עוסק בתקציב זול. מי מקבל את הטוב ביותר קופון הנחה בשיעור עם חינם לחברות ניסיון חינם בשבוע. איך להגיע עד 50% הנחה במחירים

האהוב חג המולד שירים של המדינות הגדולות דוברי אנגלית ברחבי העולם | 2010 | 2017

Comments are closed.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.